Wykończenia mieszkań „pod klucz” w inwestycji Nowa Strycharska | STR 6 w Łodzi

Miło nam poinformować, że w związku z planowaną realizacją inwestycji Nowa Strycharska | STR 6 w Łodzi poszerzyliśmy ofertę usług wykończenia mieszkań „pod klucz” o współpracę z renomowaną pracownią Jesion Inwestycje Budowlane, która posiada bogate doświadczenie na rynku, oferując kompleksowe rozwiązania dla wnętrz mieszkalnych i domów, a także projektując kuchnie i meble na wymiar. Nasze specjalne pakiety wykończeniowe zostały starannie opracowane przez zespoły doświadczonych architektów i dekoratorów wnętrz. W każdym z pakietów znajdą Państwo wysokiej jakości materiały wykończeniowe od renomowanych producentów, zapewniających trwałość i estetykę.

Wykończenie pod klucz

Twoje wnętrze w Twoim stylu

Poznaj ofertę

Aktualności

Zamknięte biuro sprzedaży w dniach 27.12.2023-01.01.2024

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27.12.2023-01.01.2024 nasze Biura Sprzedaży będą zamknięte. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w Nowym Roku!

Wille Podgórna z pozwoleniem na użytkowanie

Drugi etap inwestycji Wille Podgórna otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Zabudowa kwartału ulic Podgórnej i Karnickiej dobiegła końca, a wszystkie domy znalazły swoich szczęśliwych nabywców.