O firmie

Jesteśmy polską firmą deweloperską wieloletnim doświadczeniem na rynku. Naszą misją jest realizowanie potrzeb mieszkaniowych najbardziej wymagających klientów oraz podnoszenie jakości i standardu ich życia w nowo kreowanych przestrzeniach mieszkalnych. Codziennie stawiamy sobie kolejne wyzwania, aby tworzyć jeszcze lepsze mieszkania i przestrzenie miejskie.

 

Nasze cele

Najistotniejszym elementem strategii firmy jest budowa nowoczesnych, prestiżowych i funkcjonalnych domów i apartamentów usytuowanych w starannie wybranych lokalizacjach. Ta filozofia daje nam pewność, że nasi klienci mają zapewniony wysoki komfort i jakość życia. Dodatkowo nasze inwestycje stanowią doskonała lokatę kapitału. Źródłem naszych inspiracji są marzenia o pięknej, nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze mieszkaniowej.

Zakończone inwestycje

Wille Łąkowa

Wille Łąkowa to kameralna inwestycja składająca się z 4 domów, która powstaje w zaciszu lasu Henryków na warszawskiej Białołęce. Planowana inwestycja to miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, pragnących pozostać w bliskości miasta.

Dobra opinia jaką od lat cieszy się Dąbrówka Szlachecka oraz sąsiednia Choszczówka jako najstarsze części Białołęki są powodem, dla którego to właśnie w tym miejscu powstaje kolejna nasza inwestycja.

Dogodna lokalizacja zapewnia pełną infrastrukturę miejską, tj. sklepy i komunikację miejską oraz tereny zielone w postaci lasu Henryków oraz kompleksu leśnego Dąbrówka Szlachecka. Lokalizacja inwestycji zapewni idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą. Będzie to miejsce, które stworzy niezwykłą przestrzeń dla jego mieszkańców.

Planowana inwestycja znajduje się przy ul. Łąkowej i sąsiaduje bezpośrednio z lasem Henryków. Eleganckie i nowoczesne budynki zostały zaprojektowane w duchu willi miejskich.

 

  • Lokalizacja:ul. Łąkowa, Warszawa
  • Termin zakończenia budowy:2022 - 2023
  • Dostępne domy:0 / 4

Wille Podgórna

Wille Podgórna to kameralna inwestycja składająca się z 7 domów, która powstaje w zaciszu lasu Henryków na warszawskiej Białołęce. Planowana inwestycja to miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, pragnących pozostać w bliskości miasta.

Dobra opinia jaką od lat cieszy się Dąbrówka Szlachecka oraz sąsiednia Choszczówka jako najstarsze części Białołęki są powodem, dla którego to właśnie w tym miejscu powstaje kolejna nasza inwestycja.

Ulica Podgórna jest cicha, spokojna i charakteryzuje się urokliwą, niską zabudową. Dogodna lokalizacja zapewnia pełną infrastrukturę miejską, tj. sklepy i komunikację miejską oraz tereny zielone w postaci lasu Henryków oraz kompleksu leśnego Dąbrówka Szlachecka. Lokalizacja inwestycji zapewni idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą. Będzie to miejsce, które stworzy niezwykłą przestrzeń dla jego mieszkańców.

Planowana inwestycja znajduje się na końcu ulicy Podgórnej i sąsiaduje bezpośrednio z lasem Henryków. Eleganckie i nowoczesne budynki zostały zaprojektowane w duchu willi miejskich. Wyróżniają je zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Zostały zaprojektowany z dbałością o detale. Do wykończenia zostaną zastosowane płytki ceramiczne oraz drewniane elementy, które przełamią i podkreślą gustowny i ponadczasowy charakter zabudowy.

Ulica Podgórna jest cicha, spokojna i charakteryzuje się urokliwą, niską zabudową, a jednocześnie stanowi doskonały punkt komunikacyjny.

  • Lokalizacja:ul. Podgórna 2, Warszawa
  • Termin zakończenia budowy:2021 - 2023
  • Dostępne domy:0 / 7

Willa Zbytki

Willa Zbytki to kameralna inwestycja, która powstała w zaciszu zielonej Białołęki. Została zaprojektowana z myślą o rodzinach oraz osobach ceniących sobie ciszę i spokój, jendocześnie dająca możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta.

  • Lokalizacja:Ul. Zbytki 10B, Warszawa
  • Termin zakończenia budowy:2018 - 2019
  • Dostępne mieszkania:0 / 0

Wykończenie pod klucz

Twoje wnętrze w Twoim stylu

Poznaj ofertę