Inwestycja na miarę Twoich oczekiwań

Wille Podgórna to kameralna inwestycja składająca się z 7 domów, która powstaje w zaciszu lasu Henryków na warszawskiej Białołęce. Planowana inwestycja to miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, pragnących pozostać w bliskości miasta.

Dobra opinia jaką od lat cieszy się Dąbrówka Szlachecka oraz sąsiednia Choszczówka jako najstarsze części Białołęki są powodem, dla którego to właśnie w tym miejscu powstaje kolejna nasza inwestycja.

Ulica Podgórna jest cicha, spokojna i charakteryzuje się urokliwą, niską zabudową. Dogodna lokalizacja zapewnia pełną infrastrukturę miejską, tj. sklepy i komunikację miejską oraz tereny zielone w postaci lasu Henryków oraz kompleksu leśnego Dąbrówka Szlachecka. Lokalizacja inwestycji zapewni idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą. Będzie to miejsce, które stworzy niezwykłą przestrzeń dla jego mieszkańców.

Planowana inwestycja znajduje się na końcu ulicy Podgórnej i sąsiaduje bezpośrednio z lasem Henryków. Eleganckie i nowoczesne budynki zostały zaprojektowane w duchu willi miejskich. Wyróżniają je zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Zostały zaprojektowany z dbałością o detale. Do wykończenia zostaną zastosowane płytki ceramiczne oraz drewniane elementy, które przełamią i podkreślą gustowny i ponadczasowy charakter zabudowy.

Ulica Podgórna jest cicha, spokojna i charakteryzuje się urokliwą, niską zabudową, a jednocześnie stanowi doskonały punkt komunikacyjny.

Lokalizacja

ul. Podgórna 2, Warszawa

Dostępne domy : brak

Wyprzedane

Termin realizacji inwestycji:
2021 - 2023

Komfort życia

w nowoczesnym otoczeniu.

  • Inteligentny dom
  • Filtry anty smogowe
  • Wentylacja z rekuperatorem
  • Odkurzacz centralny
  • Sąsiedztwo lasu
  • Duże okna

Galeria

Lokalizacja

Wykończenie pod klucz

Twoje wnętrze w Twoim stylu

Poznaj ofertę